logo

História

9. Ročník

Obrovské ĎAKUJEME

patrí všetkým darcom a aj záujemcom o darovanie krvi. Tento ročník sa nám podarilo vyzbierať naozaj neuveriteľné množstvo.
Osobitná vďaka patrí transfúznej spoločnosti, DM Drogerie markt, VŠZP, partnerom a všetkým zúčastneným, ktorým zdravie ostatných nie je ľahostajné

 

8. Ročník

ĎAKUJEME!!

V priestoroch obchodného centra Retro prebiehal už 8. ročník charitatívnej akcie s názvom Ružinovská kvapka krvi.

OC Retro ďakuje transfúznej spoločnosti, VŠZP, DM Drogerie markt a všetkým ľuďom dobrej vôle, bez ktorých by usporiadanie tejto udalosti nebolo možné.
Odobrali sa litre krvi, ktoré následne poputujú do nemocníc a k tým, ktorí ju najviac potrebujú. Ďakujeme vám! 

 

7. Ročník

Obrovské ĎAKUJEME !!!

Aj tento rok sa Ružinovčania zapojili do charitatívnej akcie s názvom Ružinovská kvapka krvi. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí prejavili dobrú vôľu a snahu pomôcť a taktiež partnerom, ktorí pomohli k spríjemneniu a najmä hladkému priebehu celého eventu.
Veríme, že každá odobratá kvapka má veľký význam. Zo srdca ďakujeme.

 

6. Ročník

ĎAKUJEME!!

V piatok 8. decembra 2017 sa v priestoroch OC Retro uskutočnil v poradí už 6.ročník charitatívnej akcie „Ružinovská vianočná kvapka krvi“.

Zdá sa, že Ružinovčanom už prirástla k srdcu, pretože tohoročná účasť preskočila všetky očakávania.  Organizátori chcú touto cestou srdečne poďakovať všetkým šľachetným ľuďom, ktorí svojou účasťou podporili krásnu myšlienku.

Tentokrát chceme zvlášť poďakovať i hlavnému partnerovi podujatia – DM Drogérie Markt za mimoriadne ústretový prístup k organizácii podujatia i za ochotu ich zamestnancov, ktorí nielen pomohli priebehu akcie, ale sa jej dokonca i skupinovo zúčastnili ako darcovia.

Ešte raz Vám všetkým ĎAKUJEME!

 

5. Ročník

ĎAKUJEME!!

Aj tento rok agentúra Creative Bubble v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR organizovali už 5. ročník charitatívnej akcie „Ružinovská vianočná kvapka krvi“ v priestoroch obchodného centra Retro.

V sobotu 3.12.2016 sa zúčastnilo tejto akcie v priebehu vopred dohodnutých troch hodín mnoho dobrovoľníkov, ktorí chceli darovať krv.

ĎAKUJEME všetkým ešte raz tým ktorí prišli aj tento rok pred vianočnými sviatkami darovať krv a tak pomohli iným!!

Prajeme všetkým krásne Vianočné sviatky plné pokoja a radosti!!

 

4. Ročník

Ako každoročne tak ako tento rok ĎAKUJEME všetkým ľuďom, ktorí prišli !!!!

Agentúra Creative Bubble v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR pripravili 6. decembra 2014 už 4. ročník charitatívneho podujatia s názvom „Ružinovská vianočná kvapka krvi“ v obchodnom centre Retro.

Tejto akcie sa aj tento rok zúčastnilo mnoho milých a dobrosrdečných ľudí, ktorí chceli darovať krv. Nižšie sú uvedené mená všetkých dobrovoľníkov, ktorí chceli darovať krv.

Poďakovanie patrí všetkým,

Ešte raz – SRDEČNE ĎAKUJEME všetkým, ktorí boli ochotní prísť a prejavili záujem o dobrú vec a chceli darovať krv na podujatí Ružinovská kvapka krvi v OC Retro.
Prajeme Vám krásne vianočné sviatky, plné pokoja a šťastia!!

 

3. Ročník

Tretíkrát obrovské ĎAKUJEME !!!

V ružinovskom OC Retro na Nevädzovej ulici sa dňa 7. decembra 2013 konal v poradí už 3. ročník milého a vydareného charitatívneho podujatia pod názvom „Ružinovská vianočná kvapka krvi“.

Akcie, ktorá už začína mať veľmi slušnú tradíciu sa zúčastnilo opäť množstvo ochotných a milých ľudí, prišlo až 71 záujemcov. Darovať krv však napokon zo zdravotných dôvodov mohlo iba 29 darcov na mieste, ďalší boli preobjednaní na iný termín.

Každopádne poďakovanie patrí všetkým, ktorí prejavili záujem a ochotu darovať túto vzácnu tekutinu ľuďom, ktorí ju potrebujú.

OC Retro a Národná transfúzna služba touto cestou všetkým ešte raz srdečne ďakujú a prajú krásne, šťastné a pokojné Vianoce!!!

 

2. Ročník

Ďalšie obrovské ĎAKUJEME !!!

Agentúra Creative Bubble v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR pripravili 8. decembra 2012 v Ružinovskom Retre už druhý ročník veľkorysého charitatívneho podujatia pod názvom „Ružinovská vianočná kvapka krvi“.

Do vydarenej akcie sa zapojilo v priebehu povolených štyroch hodín 71 dobrovoľníkov. Národná transfúzna služba si napokon odnášala 39 kompletných krvných konzerv.

Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým, ktorí prejavili dobrú vôľu a snahu pomôcť a prajeme im krásne Vianočné sviatky s pocitom, že urobili niečo dobré pre neznámych ľudí!!!

 

1. Ročník

Obrovské ĎAKUJEME !!!

Agentúra Creative Bubble v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR pripravili v Ružinove prvý ročník veľkorysého charitatívneho podujatia pod názvom „Ružinovská vianočná kvapka krvi“. Všetci ochotní ľudia tak mali možnosť prejaviť svoju lásku k blížnym, porozumenie a darovať to najvzácnejšie.

10. decembra bolo v OC Retro na Nevädzovej ulici rušno už od samého rána.

Do šľachetnej akcie našej mestskej časti sa zapojilo v priebehu povolených štyroch hodín 86 dobrovoľníkov. Žiaľ, nie všetkým to vyšetrenia pred odberom umožnili. Celkovo napokon cez odborné lekárske sito prešlo 45 darcov, ďalších 16 dostalo možnosť darovať krv v náhradnom termíne po úprave ich zdravotného stavu.

Aj touto cestou sa chcú organizátori akcie a ich partneri poďakovať všetkým, ktorí prejavili dobrú vôľu a snahu pomôcť. S takým veľkým záujmom nerátali ani skúsení pracovníci Národnej transfúznej služby. Bolo to milé prekvapenie pre všetkých zainteresovaných.

Osobitné poďakovanie patrí hráčom prvoligového Volleyteam UNICEF ( Richard Nemec, Gabriel Chocholák, Martin Mikula, Martin Benčič, Ondrej Križko a Mikuláš Csicsay), ktorí vzhľadom na prebiehajúcu ligovú sezónu krv darovať nemohli, ale prišli do OC Retro podporiť tých, ktorí sa k tomuto šľachetnému činu odhodlali.

Tak ešte raz – SRDEČNE ĎAKUJEME všetkým, ktorí v tento deň do OC Retro došli!